Proje hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak açılan formu kullanabilirsiniz.

Görüş Yaz

çok güzeldi tekrar olabilir

kardelen türkmen geziye katılan kişi 13.02.2019 10:22:33

Ünlü bestekar John Bennet şöyle der; "Doğaya hoyratça davranan toplumlara da insanlar arasındaki ilişkiler de hoyratça oluyorlar." Bu proje ile yeni fidanlarımızı (çocuklarımızı) hem toprakla doğa anayla buluşturduk, hem de kültürel ve sanatsal etkinlikler ile onları topluma karıştırdık... Emeği geçen tüm dostlara, eğitmenlerimize, uzmanlarımıza, proje yürütücümüze, idarecilerimize selam ve saygıyla... Hiç bir emek karşılıksız değildi, mutlaka çocuklarda yeni ufuklar açtığımıza inanıyor, gelecekte onlarla tekrar karşılaşmayı temenni ediyorum:)) Çünkü; Yeni yeni projeler isteyen bir kitle, öğrendiklerini sevdiyse başarılı bir ekip vardı bu projede:)))

Ahper Nuri Delican Eğitmen 18.09.2018 00:48:33

Proje ; amacı, uygulanması ve hedef kitlesi ile çok başarılı geçmiştir. Oldukça detaylı planlanmış olup, proje ekibinin tamamının alanlarında uzman ve yetkin kişilerden seçilmiş olmaları amaca ulaşmayı ve başarıyı beraberinde getirmiştir. Kesinlikle başarılı ve devamı olması gereken bir proje olmuştur. Böylesine doğru ve gerekli bu projede yer almaktan çok mutlu oldum. Başta proje yürütücümüz olmak üzere tüm ekibe ve tabiki bizlere bu imkanları sağlayan TÜBİTAK'a teşekkür ederim.

Necmettin Özgün Eğitmen 16.09.2018 00:09:25

Böyle güzel bir proje hazırladığınız için sizleri tebrik ediyorum. Umarım tüm etkinlikleriniz yüksek katılım mı ve istediğiniz şekilde geçer. Bu tip projelerin devamını diliyorum. Ayrıca Tubitak' a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Ebru Tuna Doktor 26.08.2018 01:11:10