TÜBİTAK 4004 DOĞA ANANIN ÇOCUKLARI PROJESİ ETKİNLİK PROGRAMI (3-11 Eylül 2018)

Zaman Yer

Etkinlik Adı / Faaliyet

Başlama Saati

Bitiş Saati

Katılımcı Sayısı

Eğitmen

Rehber 1:               Etkinlik Rehberi

Rehber 2:                      Öğrenci Rehberi-Refakatçi

Sağlık Personeli

3 EYLÜL /  PAŞABAHÇE İZCİLİK TESİSİ

Drama Atölyesi

13:00

14:30

30

YUNUS YAPALI

 

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

 İLHAM ÖZKAN

Doğayı ışıkla yazıyoruz

14:30

16:00

30

AHPER NURİ DELİCAN

SADETTİN ŞAHİN & AYHAN BAKAR

Doğanın Ritmine Eşlik Ediyoruz

16:00

17:30

30

YASİN YILDIZ

İLKER SOĞUKPINAR

Akşam Yemeği

17:30

19:00

45

 

 

Kimyanın Doğası

19:00

20:00

30

SEVGİ YILDIZ

 

Bana Bir Masal Anlat

20:00

21:00

30

AYŞE OKUL

 

4 EYLÜL /  ZARA TÖDÜRGE GÖLÜ

İzcilik: Doğadaki Ayak İzimiz

09:00

12:00

30

NECMETTİN ÖZGÜN

METİN BİLBAY & AYŞE GÖKDENİZ

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

İLHAM ÖZKAN

Öğle Yemeği

12:00

13:30

45

 

 

Doğa Oyunları

13:30

14:30

30

NECMETTİN ÖZGÜN

METİN BİLBAY & AYŞE GÖKDENİZ

Kuş Gözlemi

14:30

15:30

30

AHPER NURİ DELİCAN

MUHARREM GÖLE

Doğayı ışıkla yazıyoruz

15:30

16:30

30

AHPER NURİ DELİCAN

SADETTİN ŞAHİN & AYHAN BAKAR

Akşam Yemeği

17:30

19:00

45

 

 

5 EYLÜL /  PAŞABAHÇE İZCİLİK TESİSİ

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

13:00

14:30

30

MEHMET ALİ ERDOĞAN

 

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

İLHAM ÖZKAN

Kuşbakışı Yeryüzü

14:30

16:00

30

MUHAMMET ERKÖSE

SERKAN AYDEMİR

Doğanın Ritmine Eşlik Ediyoruz

16:00

17:30

30

YASİN YILDIZ

İLKER SOĞUKPINAR

Akşam Yemeği

17:30

19:00

45

 

 

Doğada Akıl Oyunları

19:00

20:00

30

SEVGİ ULUOCAK

 

Evreni Keşfe Çıkıyoruz

20:00

21:00

30

ADEM UZUN

 

6 EYLÜL/  KANGAL BALIKLI KAPLICA

İzcilik: Doğadaki Ayak İzimiz

09:00

12:00

30

NECMETTİN ÖZGÜN

METİN BİLBAY & AYŞE GÖKDENİZ

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

İLHAM ÖZKAN

Öğle Yemeği

12:00

13:30

45

 

 

Doktor Balıkları İnceliyoruz

13:30

16:00

30

ŞENAY ÇETİNUS

 

Doğayı ışıkla yazıyoruz

16:00

17:30

30

 

 

Akşam Yemeği

17:30

19:00

45

AHPER NURİ DELİCAN

SADETTİN ŞAHİN &  AYHAN BAKAR

7 EYLÜL /  PAŞABAHÇE İZCİLİK TESİSİ

Doğanın Matematiği

13:00

14:30

30

SEBİHA KARTALCI

 

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

HAKAN ULUDAĞ

Haritaların Dili

14:30

16:00

30

MUHAMMET ERKÖSE

SERKAN AYDEMİR

Doğanın Ritmine Eşlik Ediyoruz

16:00

17:30

30

YASİN YILDIZ

İLKER SOĞUKPINAR

Akşam Yemeği

17:30

19:00

45

 

 

Doğada Akıl Oyunları

19:00

20:00

30

SEVGİ ULUOCAK

 

Eğlenceli Bilim

20:00

21:00

30

SEVGİ YILDIZ

 

8 EYLÜL /  HAFİK GÖLÜ

Kuş Gözlemi

09:00

11:00

30

AHPER NURİ DELİCAN

MUHARREM GÖLE

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

HAKAN ULUDAĞ

Taş Deyip Geçme

11:00

12:00

30

FATMA ŞEKER

 

Öğle Yemeği

12:00

13:30

45

 

 

Ateşin İcadı ve Doğanın Bir Parçası Olarak İnsan

13:30

16:30

30

FATMA ŞEKER

 

Sağlığımız İçin Dört Yapraklı Yoncayı Keşfediyoruz

16:30

17:30

30

TUĞBA DEMİR

 

Hedefe Doğru

17:30

19:00

30

ÖNDER KÜRŞAT SARITEPE

İHSAN AYDIN

Akşam Yemeği

19:30

20:30

45

 

 

9 EYLÜL /  PAŞABAHÇE İZCİLİK TESİSİ

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

13:00

14:30

30

MEHMET ALİ ERDOĞAN

 

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

HAKAN ULUDAĞ

Haritaların Dili

14:30

16:00

30

MUHAMMET ERKÖSE

SERKAN AYDEMİR

Doğanın Ritmine Eşlik Ediyoruz

16:00

17:30

30

YASİN YILDIZ

İLKER SOĞUKPINAR

Akşam Yemeği

17:30

19:00

45

 

 

Doğada Akıl Oyunları

19:00

20:00

30

SEVGİ ULUOCAK

 

Gezegenevinden Evrene Bakıyoruz

20:00

21:00

30

ADEM ÇAĞLAR

 

10 EYLÜL /  CUMHURİYET Ü.

Hücreden DNA'ya Uzanan Yolculuk Başlasın

09:00

12:00

30

AYÇA TAŞ

ERKAN GÜMÜŞ

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

HAKAN ULUDAĞ

Öğle Yemeği

12:00

13:30

45

 

 

Endemik Bitki Türlerinin İncelenmesi

13:30

16:00

30

HÜSEYİN AŞKIN AKPULAT

 

Doğa Oyunları

16:00

17:00

30

NECMETTİN ÖZGÜN

METİN BİLBAY &    AYŞE GÖKDENİZ

11 EYLÜL /  PAŞABAHÇE İZCİLİK TESİSİ

Doğayı Okuyor Yönümü Buluyorum

13:00

17:30

30

MUHAMMET ERKÖSE

SERKAN AYDEMİR

FATMA RÜVEYDA SOYSAL; SİBEL ERDEM

HAKAN ULUDAĞ

Akşam Yemeği

17:30

19:00

45

 

 

Doğada Akıl Oyunları

19:00

20:00

30

SEVGİ ULUOCAK

 

Deneyimlerimizi Paylaşıyoruz

20:00

21:00

30

BURAK YILDIRIM